Opět máme syncho-víkend. Do dějiště příštího MEJ, které bude v červnu v Praze, odjely naše juniorky a mladší žákyně. Na Mistrovství ČR budou bojovat o co nelepší umístění. První den Mistrovství České republiky bylo pro naše závodnice úspěšné. K Mistrovskému titulu v týmu a figurách si mladší žákyně přidaly i bronzové medaile v párech.

Ze zasněženého Švýcarska se dnes vracejí naše juniorky Karolina Klusková a Alex Lucie Hrazdírová s trenérkou Líbou Zídkovou a team managerem Denisou Hrubou.

V první disciplíně technické duo si Karolina Klusková a Aneta Mrázková vyplavala 75,654 bodu.Děvčata zaplavala velice dobře a v provedení i v uměleckém dojmu porazily další dvojici z ČR Alžbětu Dufkovou a Vendulu Mazánkovou, které měly naopak lepší hodnocení v technických prvcích..

O rozvoj synchronizovaného plavání v Československé a potažmo v České republice se zasloužilo mnoho lidí, funkcionářů, trenérů, závodnic, rodičů, fanoušků. Ne všichni se mohli zúčastnit Gala večera ke 100. výročí založení plaveckých sportů, avšak i jim patří velké díky, protože bez jejich podpory, nadšení a víry v úspěch by akvabely v ČR opravdu...

Děkujeme všem, kteří včera zavítali na vánoční vystoupení, vytvořili nádhernou atmosféru a podpořili dívky všech kategorií svoji přítomností. 🙂 V příloze menší fotogalerie a video