Christmas Price 2022

04.12.2022

Mezinárodní závod určený pro seniorky, první den raníčko než vyšlo sluníčko byla technická sóla kde si Aneta Mrázková vyplavala bronz, Daniela Marková si vyzkoušela velkou kategorii poprvé, zaplavala na výbornou a získala 7. místo.

Odpoledne byla na řadě volná sóla, zde jsme si přivezly jedno překvapení v podobě plavající trenérky Aleksandry Ermakové a bylo z toho úžasné 4. místo, Daniela zopakovala skvělý výkon i zde a odvezla si 8. místo, volné sólo si vyzkoušela za dospěláky i Petra Schlagmannová a za super předvedení získala 11. příčku. Poslední toho dne byl závod týmu, kde si naše juniorky vyplavaly zlatou medaili.

Druhý den závodu nám přinesl za zbrusu nové technické duo zlatou medaili Julie Lewczyszynové a Diany Čípové, svou sestavu plavaly i Barbora Polišenská a Petra Schlagmannová a získaly nádherné 5 místo.

Odpoledne děvčata ještě stihly zajít na vánoční "Staromák a nasát atmosféru Vánoční Prahy.