Z prvních závodů v této sezóně si žákyňky a mladší žákyně přivážejí spoustu zlatých medailí.!! Jejich radost je velkou odměnou všem trenérkám a rodičům. Gratulujeme !!!!

Nechyběly zde ani naše akvabelky. Věříme, že informace z našeho vodního sportu zaujaly a že mezi nás přijdou nové akvabelky i akvabeláci. Děvčatům i trenérkám děkujeme za propagaci našeho oddílu Tesly Brno.

Olomouc 2020

22.08.2020

Naopak do Olomouce se sjíždějí žákyňky a mladší a starší žákyně B. Přejeme jim, aby se na soustředění hodně naučily a ve vodě plavaly jako rybičky.

Prázdniny pomalu končí a akvabelácká soustředění naopak začínají.!!!!! Přejeme hodně krásných okamžiků ve vodě i na suchu a těšíme se na choreografii nových sestav. Starší žákyně si soustředění užijí na krásném venkovním bazénu přímo v srdci Burgasu. Na otočku se za nimi na pár dní soustředit přijelo i naše jun a sen duo.

Dnes by začaly soutěže akvabel na Olympijských hrách v Tokio 2020. I když jsou OH odsunuty na příští rok, rádi vzpomínáme na děvčata z našeho klubu, které se už šestkrát probojovaly na olympijské hry!!!!!

Prázdniny jsou v plném proudu, ale naše akvabelky nezahálejí.!!!! Dokonce se i některé mladší a starší žákyně zúčastnily závodu Corona Individual Underwater 2020. A nevedly si vůbec špatně! V konkurenci přes 40 závodnic z 12 států se mladší žákyně MAGDA GAZDOVÁ umístila v první desítce a ostatní děvčata ve starších žákyní pak v polovině závodního...

Vzhledem k situaci bylo běžné vystoupení nereálné, ale starší žákyně si alespoň pro rodiče nějaké menší vystoupeníčko během června nachystaly.

Naše juniorky Alex Lucie a Karolina se v seniorské konkurenci rozhodně neztratily. Skvěle zaplavaly volnou sestavu a získaly krásných 76,0 bodů. V technické sestavě si vyplavaly limit na MEJ a ve volné jim to uteklo o 0,4 bodu. Eliška Hodová se v sólové sestavě umístila na hezkém 15.místě z 22 závodnic. Křest na velkých mezinárodních závodech...

Ramzová 2020

01.02.2020

Momentky z Jeseníků kde si zimní radovánky pro změnu užívají naše mladší žákyně a jejich trenérky.