Česká seniorská reprezentace zahájila naší účast na Mistrovství světa plaveckých sportech v olympijské disciplíně technické duo. Na startovní pole se postavilo 45 států, naše děvčata Karolina Klusková a Aneta Mrázková si vybojovaly ve světové konkurenci 32 místo.
Gratulujeme děvčatům a děkujeme trenérům i celému realizačnímu týmu a přejeme české...

Repre tým starších žákyň, kde plavaly i děvčata z Tesly (Lewczyszynová Julie, Světlíková Dominika, Jarošová Anastázie) se umístila v polovině závodního pole na krásném 5.místě !!!! Julie a Dominika si přidaly ještě 7. místo z 25 závodnic

Poslední červnový víkend odjely naše mladší žákyně A i B na závody do Vídně. Ve figurách si vyplavaly výkonnostní třídy pro mladší žákyně. Zkušenější A tým si vyplaval 2. místo a nejmladší účastnice v této kategorii pak 5. místo. Týmové sestavy se děvčatům povedly a určitě trenérky byly spokojené.

Do soutěže figur, které nejsou pro závodnice povinné přihlásila Česká republika na MEJ pouze 6 závodnic. Nejlépe se dařilo Karoline KLUSKOVÉ, která se umístila v polovině závodního pole na 17. místě a získala 72,01 bodu, Přeplavaly ji pouze závodnice z Běloruska a Itálie.Ostatní děvčata pak obsadila 25.místo Hrazdirová Alex, Lucie 27.místo...

Z mezinárodních závodů 29. Sächsische Offene AK-Meisterschaft v Drážďanech se vracejí mladší žákyně, kde po povinných figurách obsadily všechna přední místa a domu si odvážejí spoustu medailí a zážitků.

Starší žákyně si na mezinárodních závodech v Rijece vybojovaly další bronzové medaile za týmovou a kombinovanou sestavu.

Ze závodů Synchro Stars v Bratislavě se vracejí žákyňky s krásným medailovým umístěním.

Z olomouckého bazénu si odvážejí děvčata 1. místo za kombinovanou sestavu. Ani nejmladší děvčata se při své týmové premiéře vůbec neztratily. Všichni si přivážejí mnoho krásných zážitků a těší se na další závody.