Aktuálně

Plaveme prsa

14.10.2018

I my jsme pomohly dobré věci.
https://www.plavemeprsabrno.cz

Nábor malých AKVABEL a AKVABELÁKŮ. Mladší žákyně se této akce zhostily zodpovědně a s úsměvem, viz foto.

Konec ledna strávily akvabely z klubu TJ Tesla Brno z.s. Karolína Klusková, Alice Pavlíčková, Klára Tauwinklová, Martina Dvořáková, Lucka Hrazdirová a Eliška Zounková spolu s dalšími dívkami z užšího výběru na přípravě v Rusku. Hlavní náplní byla příprava nové choreografie volného týmu a zopakování tecnického týmu.

V tomto týdnu byla Českým plaveckým svazem oceněna za dlouholetou reprezentaci členka Tesly Brno závodnice Soňa Bernardová.
Připojujeme se k tomuto ocenění a děkujeme Soně za její úspěšnou reprezentaci oddílu synchro Tesla Brno doma i v zahraničí.

Naše akvabely byly pozvány na halový pohár dračích lodí v Brně, který se konal třetí víkend v lednu na městském bazéně za Lužánkami. Holky v improvizované sestavě ukázaly jednotlivé sestavy, se kterými se pro novou sezónu představí na nejvyšších evroských i světových soutěžích. Svým vystoupením tak doplnily program čtyř soutěžních kategorií,...

Již každoroční akce konaná na bazéně TJ Tesla Brno z.s., které je první soutěží v termínovém kalendáři akvabel všech mládežnických kategorií.