Memoriál M.Heršálkové 2022 je už minulostí. Děkujeme pořadatelům, rodičům, přátelům synchra a hlavně závodnicím za úspěšný vstup do roku 2022. Akvabely Tesly Brno získaly na těchto závodech v kategorii juniorek první místo - Diana a třetí místo - Julie.

Karolina Klusková a Alex Lucie Hrazdirová byly vyhlášeny nejlepšími synchro-plavkyněmi za rok 2021. Gratulujeme nejen děvčatům ale i Libuši Zídkové, která byla oceněna za celoživotní trenérskou práci.

Na závody do Srbska odjely závodnice z Tesly Brno. Závodů se zúčastní 11 klubů ve všech kategorii bude soutěžit 134 závodnic.

Stejně jako v minulém roce si žákyňky a mladší žákyně přivážejí spoustu medailí.!!Jejich radost je velkou odměnou všem trenérkám a rodičům. Gratulujeme !!!!

Mladší i starší žákyně si v Olomouci vyplavaly spoustu medailí.

Nechyběly ani naše akvabelky. Věříme, že informace z našeho vodního sportu zaujaly a že mezi nás přijdou nové akvabelky i akvabeláci. Nábor pokračuje stále i v měsíci září na bazéně TJ Tesly Brno- Halasovo náměstí (pondělí 17hod a v pátek 16 hod).

Prázdniny pomalu končí a akvabelácká soustředění naopak začínají !!!!Zatímco do Bulharska dorazily juniorky i seniorky do Prostějova se sjíždějí žákyňky a mladší a starší žákyně. Přejeme hodně krásných zážitků ve vodě i na suchu a těšíme se na choreografii nových sestav které děvčata určitě předvedou ještě v tomto roce.