Mladší i starší žákyně si v Olomouci vyplavaly spoustu medailí.

Nechyběly ani naše akvabelky. Věříme, že informace z našeho vodního sportu zaujaly a že mezi nás přijdou nové akvabelky i akvabeláci. Nábor pokračuje stále i v měsíci září na bazéně TJ Tesly Brno- Halasovo náměstí (pondělí 17hod a v pátek 16 hod).

Prázdniny pomalu končí a akvabelácká soustředění naopak začínají !!!!Zatímco do Bulharska dorazily juniorky i seniorky do Prostějova se sjíždějí žákyňky a mladší a starší žákyně. Přejeme hodně krásných zážitků ve vodě i na suchu a těšíme se na choreografii nových sestav které děvčata určitě předvedou ještě v tomto roce.

OH TOKYO 2021

06.08.2021

Gratulujeme Adamu Ondrovi, který je členem naší tělovýchovné jednoty a stejně tak i naší dřívější akvabele Tereze Durďákové, ke krásnému umístění na OH v Tokiu.

Akvabely Tesly Brno představily na Riviéře umělecké synchro plavání, které zasáhne do soutěží olympijských her v Tokiu už zítra.

Brněnské kluby uspořádaly po dlouhé covidové pauze závody ve figurách Brněnský krokodýl. Naše děvčata se ve všech kategorii umístila na předních místech.

Česká republika se z MEJ 2021 vrací se dvěma finálovými umístěními v disciplíně volné sólo a duo. V sólové sestavě si Karolína Klusková vyplavala 79,16 bodů, což je letos nejvyšší bodové hodnocení českých seniorek i juniorek. V párové sestavě si Karolina společně s Alex Lucii Hradirovou vyplavaly desáté místo se ziskem 77,73 bodů. Ve finále děvčata...

O účast na OH 2021 bojovalo 23 zemí, ale pouze 9 států se kvalifikovalo. Česká republika se mezi 9 států do zítřejšího finále neprobojovala.Děvčata v obrovské kokurenci zaplavala dobře a věříme, že už za 3 roky nebudou chybět na OH 2024 v Paříži.Děkujeme za hezký sportovní zážitek a přejeme hodně ůspěchů..

Na GALA Show při ME Budapešť 2021 se představila Karolína Klusková se svojí sólovou sestavou.