Skoro uprostřed prázdnin jsme se se zbrusu novým juniorským sólem vypravily na premiéru do Portugalska. Z vysokého počtu 19ti závodnic ze 4 států se naše Petra Schlagmannová rozhodně neztratila a umístila se na výborném osmém místě. Za krásnou a originální choreografií stojí Marina Krikunova - ukrajinská choreografka.

Na Mistrovství Evropy Juniorek do Španělska odletěla část našeho týmu Julie Lewczyszynová, Diana Čípová a Dominika Světlíková bojovat o co nejlepší umístění technického a volného dua pro ČR.

V roce kdy se koná Olympiáda se koná i Olympiáda dětí a mládeže v ČR. Jihomoravský kraj zastupují děvčata ze dvou nejlepších oddílů - našeho Synchro Tesla Brno a to Amálie Šmídová a Silvie Majerová a Univerzita Brno.

Na poslední národní závod sezóny 2021/2022 odjely mladší žákyně, juniorky a seniorky. Mladší žákyně A si vyplavaly bronzovou medaili za týmovou sestavu, tým mladších žákyní B si vyplaval krásné 6. místo a určitě v příštím roce budou bojovat o medaile. Děvčata soutěžila i v párových sestavách a umístily se na 5. , 6. a 11. místě.

Chorvatské závody Primorje Synchro Cup 2022 byly ve znamení spojení jak klubového tak reprezentačního složení sestav v kategorii juniorky, seniorky a starší žákyně.

V technické sestavě solo Karolina Klusková vyplavala 17.místo na světě, které je zároveń 11.místem v Evropě. Gratulujeme a hodně štěstí na odpoledních závodech párů.

Delfiník 2022

28.05.2022

Na mezinárodní soutěži mladších žákyň v Bratislavě si děvčata vyplavala bronzovou medaili za týmovou sestavu.V párové sestavě si Anežka s Monikou vyplavaly 7.místo.Gratulujeme a přejeme hodně štěstí v dalších závodech.

Na závody do Budapešti odjely děvčat ze sportovního centra mládeže kde je i 7 děvčat z Tesly Brno z.s.V kategorii starších žákyń budou ve velké konkurenci bojovat o co nejlepší umístění. Držíme pěsti a prejeme hodně štěstí.

Super finále FINA Artistic Swimming World Series byla i za účastni našich děvčat Karolína Klusková a Aneta Mrázková opět pod hlavičkou Reprezentace ČR. Děvčatům se povedlo vyplavat krásná umístění: