Tenhle víkend v bulharském Blagoevgradu naše juniorky konečně předvedly nové choreografie od ukrajinské choreografky Marina Krikunova, které natrénovaly na letním soustředění v Burgasu. Nebylo to bez chybiček, ale za těchto podmínek, kdy se trénuje jen na suchu, velký respekt.

Na evropském šampionatu potvrdilo české reprezentační duo Karolina Klusková a Aneta Mrázková limit B pro účast na kvalifikaci na OH. Děvčata si ve volné a technické sestavě vyplavala 153,88 bodů. Gratulujeme děvčatům i trenérkám a přejeme hodně štěstí a už za měsíc budeme držet pěsti na kvalifikaci v Barceloně .

Olympijská kvalifikace v synchronizovaném plavání se uskuteční od 10. do 13. června 2021 v Barceloně, měsíc po Evropském šampionátu v Budapešti.Českou republiku budou na těchto závodech reprezentovat naše děvčata Karolina Klusková, Aneta Mrázková a Alex Hrazdirová .Přejeme hodně štěstí !!!!!

Celkem se soutěže zúčastnilo z TJ TESLA BRNO 17 děvčat, a to ve všech kategoriich. Naše akvabelky si při první virtuální soutěži vedly velice dobře. Soutěžilo se na suchu, kdy děvčat musela předvést most, prohnutí a rozštěp.

České reprezentační duo Karolina Klusková, Aneta Mrázková a Alex Hrazdirová absolvovaly náročné soustředění před kvalifikací na OH v Tokiu s ukrajinskou trenérkou Marinou. Ostatní "teslácké" akvabelky také nezahálejí i když cvičí zatím pouze on-line na suchu.

Naše reprezentantky Alex Lucie Hrazdirová, Karolina Klusková, Aneta Mrázková představily svoje volné sestavy v Brně mezinárodním rozhodčím FINA, které rozhodovaly o účasti na kvalifikaci na OH v Tokiu. Kontrolních testů se zúčastnil i nově vytvořený pár Alžběta Dufková a Marie Vlasáková z Prahy. Naše děvčata se umístila ve volné i technické sestavě...

Alex Lucie Hrazdirova, Karolina Kluskova, Aneta Mrazkova a jejich ukrajinská trenérka Marina Krikunova se přesunuly do tureckého plaveckého centra. Naše synchronizované plavkyně zde našly ideální podmínky k pilování sestav a už se těší na rok 2021, kdy budou moci ukázat svoje nové sestavy.

VELKÁ GRATULACE !!!!S radostí oznamujeme, že Ivona Králíková (Tesla Brno) byla zvolena do komise synchronizovaného plavání Evropské plavecké asociace LEN na další volební období. Je to velká pocta pro české synchronizované plavání ! Hodně štěstí a blahopřejeme !!!

Z prvních závodů v této sezóně si žákyňky a mladší žákyně přivážejí spoustu zlatých medailí.!! Jejich radost je velkou odměnou všem trenérkám a rodičům. Gratulujeme !!!!

Nechyběly zde ani naše akvabelky. Věříme, že informace z našeho vodního sportu zaujaly a že mezi nás přijdou nové akvabelky i akvabeláci. Děvčatům i trenérkám děkujeme za propagaci našeho oddílu Tesly Brno.