První letošní soutěž se tradičně konala na našem bazénu na Lesné. Soutěže akvabel od nejmenších žákyněk až po juniorskou/seniorskou kategorii se v povinných figurách zúčastnilo přes 400 děvčat a jeden chlapec. Akvabely Tesly Brno získaly na těchto závodech cenné kovy v kategorii juniorek, starších i mladších žákyň i žákyněk.🏆🥇🥈🥉

Z mezinárodní soutěže o ZLATOU RYBKU si z Bratislavy přivážejí žákyňky zlatou a stříbrnou medaili a krásné 4.místo.

GRATULUJEME Karolině Kluskové k získání titulu nejlepší synchronizovaná plavkyně za rok 2019. Za jejím úspěchem stojí trenérky, klub TJ Tesla Brno a hlavně obětaví rodiče, bez jejichž podpory by to nešlo.

Ze soutěže "XXXII. Slovakia Synchro 2019 - V4 Olympic Hopes Competition se vrátily naše mladší žákyně s krásným umístěním na 4. místě a starších žákyně B s medailemi za duo a tým.

Ve velké konkurenci 193 závodnic se naše starší žákyně umístily v povinných figurách v polovině startovního pole.

Tento víkend strávily naše starší žákyně a jedna juniorka na mezinárodních závodech v Bělorusku. Byla zde ohromná konkurence ruských týmu z Moskvy, Sibiře a Kaliningradu, běloruských týmu z Brestu a Minsku, účastnila se i Ukrajina, Polsko a Lotyšsko.

Z mezinárodní soutěže ŽABKY na Slavii se vrátily naše žákyňky. Přivážejí si nejen zlaté, stříbrné a bronzové medaile, ale i hodně sportovních zážitků. Pro některé to byly úplně první akva-závody.
Gratulujeme děvčatům i trenérkám a těšíme až svoje umění ukáží i na tradičním vánočním vystoupení, které se uskuteční v pátek 20. 12. 2019 🐠🥈🥈🥇🥇

První závody v této sezóně zahájily naše žákyně na závodech
XXVI. Hungarian Cup 2019 v novém bazénu v Kaposváru. Mladší i starší žákyně vyplavaly bronzové medaile v kombinované sestavě. Nejmladší děvčata si v povinných figurách vyplavaly výkonnostní třídy a vyzkoušely si i novou týmovou sestavu. V kategorii žákyněk do 10 let startovaly poprvé...