26. - 28. 4. 2024

Prázdninové kurzy

2024

DEN NÁBORU mladých sportovců na Kraví Hoře pro rok 2022. Věříme, že informace z našeho vodního sportu zaujaly a že mezi nás přijdou nové akvabelky i akvabeláci. Nábor pokračuje i celé září každé pondělí od 17 hodin na bazéně TJ Tesly Brno- Halasovo náměstí.

Na konci prázdnin vždy všechny naše závodnice absolvují soustředění. Juniorky a seniorky milují sluníčko proto jako v posledních letech opět zvolily osvědčený Burgas. Počasíčko jim přálo, voda v bazénu byla jako kafíčko. Děvčata pracovala jak na suché tak mokré přípravě. Atrakce jsou zde děvčata i nadále, protože město Burgas synchro oddíl nemá,...

V Římě pokračovalo Mistrovství Evropy kategorií Masters a české barvy, resp. klub Synchro Tesla reprezentovalo duo Adriana Gregr a Jana Vítková. V soutěži technických párů obsadily skvělé 2.místo z 15ti párů v kategorii 40+. Na srdci nás těší, že v celkovém součtu všech kategorií by byly 4tí ze 73.

ME 2022

12.08.2022

Na Mistrovství Evropy v Římě nás za ČR opět reprezentovaly Karolína Klusková a Aneta Mrázková. Celkově získaly 3x finálové umístění což je skvělý výsledek.

Skoro uprostřed prázdnin jsme se se zbrusu novým juniorským sólem vypravily na premiéru do Portugalska. Z vysokého počtu 19ti závodnic ze 4 států se naše Petra Schlagmannová rozhodně neztratila a umístila se na výborném osmém místě. Za krásnou a originální choreografií stojí Marina Krikunova - ukrajinská choreografka.

Na Mistrovství Evropy Juniorek do Španělska odletěla část našeho týmu Julie Lewczyszynová, Diana Čípová a Dominika Světlíková bojovat o co nejlepší umístění technického a volného dua pro ČR.

V roce kdy se koná Olympiáda se koná i Olympiáda dětí a mládeže v ČR. Jihomoravský kraj zastupují děvčata ze dvou nejlepších oddílů - našeho Synchro Tesla Brno a to Amálie Šmídová a Silvie Majerová a Univerzita Brno.

Na poslední národní závod sezóny 2021/2022 odjely mladší žákyně, juniorky a seniorky. Mladší žákyně A si vyplavaly bronzovou medaili za týmovou sestavu, tým mladších žákyní B si vyplaval krásné 6. místo a určitě v příštím roce budou bojovat o medaile. Děvčata soutěžila i v párových sestavách a umístily se na 5. , 6. a 11. místě.

Chorvatské závody Primorje Synchro Cup 2022 byly ve znamení spojení jak klubového tak reprezentačního složení sestav v kategorii juniorky, seniorky a starší žákyně.

Na Mistrovství světa plaveckých sportů v Budapešti reprezentovaly ČR naše závodnice Karolína Klusková a Aneta Mrázková. Děvčata ČR reprezentují ve 4 disciplínách.