Soupisky jednotlivých věkových kategorií                                 a jejich trenéři                          sezóna 2019/2020

Masters

Jan Vítková, Adriana Gregr, Daniel Muller 

Seniorky

Hlavní trenér: Libuše Zídková (reprezentační trenér)

Asistenční trenéři: Petra Saturková, Soňa Bernardová, Ivana Svobodová

Alžběta Spoustová, Pavla Fendrichová, Aneta Mrázková, Eliška Hodová, Alice Pavlíčková, Natálie Prokešová, Karolína Klusková, Klára Tauwinklová, Martina Dvořáková, Eliška Zounková, Lucie Alex Hrazdírová

Juniorky

Hlavní trenér: Libuše Zídková (reprezentační trenér)

Asistenční trenéři: Petra Saturková, Soňa Bernardová

Alice Pavlíčková, Natálie Prokešová, Karolína Klusková, Lucie Alex Hrazdirová, Martina Dvořáková, Eliška Zounková, Dominika Světlíková, Anastázie Jarošová, Ema Lewczszynová, Klára Tauwinklová

Starší žákyně A

Hlavní trenér: Mirka Lungová

Asistenční trenéři: Tereza Ilková, Anna Nešporová, Marcela Pejšová, Anežka Melzrová (baletní průprava)

Anastázie Jarošová, Tereza Ester Vedralová, Tina Goliášová, Julie Lewczyszynová, Petra Schlagmannová, Sofie Svobodová, Veronika Mittágová, Vendula Šťepánková, Daniela Marková, Barbora Polišenská

Mladší žákyně + Starší žákyně B

Hlavní trenér: Kateřina Strašilová

Asistenční trenéři: Lenka Bauerová, Kristýna Světlíková, Anežka Melzrová (baletní průprava)

Amálie Šmídová, Johana Geryková, Valerie Vojtíšková, Stella Herfortová, Sofie Štaffová, Ema Šuraňová, Simona Urbánková, Magdalena Gazdová, Mariana Kudynová, Eliška Kováčiková, Veronika Hourová, Nikol Němečková, Anna Ubrová, Karolína Jetmarová, Vendula Burešová

Žákyňky A

Hlavní trenér: Hana Duchoňová

Asistenční trenéři: Kateřina Valešová, Lenka Zounková, Nela Táborská

Nela Horáková, Linda Jurošová, Sofie Schindlerová, Zuzana Hejdová, Zuzana Švábová, Petra Mackovčinová, Emma Vincze

Žákyňky B

Hlavní trenér: Ilja Bernardová

Asistenční trenéři: Lenka Tomečková


Hlavní trenér: Michaela Suková

Asistenční trenéři: Iveta Suková, Bořivoj Kramný, Zdena Jantošovičová

Běla Jahodová, Anna Třískalová, Agáta Svobodníková, Sára Svobodníková, Tereza Vřeštálová, Gabriela Plchová, Adéla Noveská, Natálie Bartošová, Milada Bartoňková, Anežka Adamová, Monika Kratochvílová, Marie Čuhelová

Přípravka/Nábor

Hlavní trenér: Bauerová Lenka