Soupisky jednotlivých věkových kategorií                                         a jejich trenéři                              sezóna 2018/2019

Masters

Lenka Halousková, Tereza Hrdličková, Martina Sedláčková, Romana Kohutková, Tereza Ilková, Daniela Kincová, Denisa Hrubá, Tereza Pošmourná

Jana Vítková, Adriana Gregr, Daniel Muller

Seniorky

Hlavní trenér: Libuše Zídková (reprezentační trenér)

Asistenční trenéři: Petra Saturková, Soňa Bernardová, Ivana Svobodová

Alžběta Spoustová, Pavla Fendrichová, Aneta Mrázková, Eliška Hodová, Alice Pavlíčková, Natálie Prokešová, Karolína Klusková, Klára Tauwinklová, Denisa Hrubá, Martina Dvořáková, Eliška Zounková, Lucie Alex Hrazdírová

Juniorky

Hlavní trenér: Libuše Zídková (reprezentační trenér)

Asistenční trenéři: Petra Saturková, Soňa Bernardová, Lenka Zounková, Anna Nešporová

Alice Pavlíčková, Natálie Prokešová,  Karolína Klusková, Lucie Alex Hrazdirová, Martina Dvořáková, Eliška Zounková, Dominika Světlíková, Jarošová Anastázie, Lewczszynová Ema, Klára Tauwinklová

Starší žákyně

Hlavní trenér: Mirka Lungová

Asistenční trenéři: Tereza Ilková, Anna Nešporová, Marcela Pejšová, Anežka Melzrová (baletní průprava)

Anastázie Jarošová, Nela Kolářová, Tereza Ester Vedralová, Tina Goliášová, Julie Lewczyszynová,  Ema Lewczyszynová, Petra Schlagmannová, Sofie Svobodová, Veronika Mittágová, Vendula Šťepánková, Daniela Marková, Barbora Polišenská

Mladší žákyně

Hlavní trenér: Kateřina Strašilová

Asistenční trenéři: Lenka Bauerová, Kristýna Světlíková, Anežka Melzrová (baletní průprava)

Amálie Šmídová, Johana Geryková, Valerie Vojtíšková, Stella Herfortová, Sofie Štaffová, Ema Šuraňová, Simona Urbánková, Magdalena Gazdová, Mariana Kudynová, Eliška Kováčiková, Veronika Hourová, Nikol Němečková, Anna Ubrová, Karolína Jetmarová, Vendula Burešová

Žákyně A

Hlavní trenér:  Hana Duchoňová

Asistenční trenéři: Kateřina Valešová, Lenka Zounková


Nela Horáková, Linda Jurošová, Sofie Schindlerová, Zuzana Hejdová, Zuzana Švábová, Petra Mackovčinová, Emma Vincze, Barbora Bednářová

Žákyně B

Hlavní trenér:  Ilja Bernardová

Asistenční trenéři: Lenka Tomečková

Přípravka

Hlavní trenér: Michaela Suková

Asistenční trenéři: Iveta Suková, Bořivoj Kramný, Zdena Jantošovičová