Soupisky jednotlivých věkových kategorií                                       a jejich trenéři                                sezóna 2017/2018

Masters

Lenka Halousková, Tereza Hrdličková, Martina Sedláčková, Romana Kohutková, Tereza Ilková, Daniela Kincová, Denisa Hrubá, Tereza Pošmourná 

Jan Vítková, Adriana Gregr, Daniel Muller

Seniorky 

Hlavní trenér: Libuše Zídková(reprezentační trenér)

Asistenční trenéři: Petra Saturková, Šárka Minaříková

Hostující trenér: Marina Krikunova (UKR)

Alžběta Dufková, Sabina Langerová, Klára Patloková, Alžběta Spoustová, Pavla Fendrichová, Aneta Mrázková, Eliška Hodová, Eliška Žďárská, Marcela Pejšová, Alice Pavlíčková, Natálie Prokešová, Veronika Velísková, Klára Tauwinklová, Karolína Klusková

Juniorky

Hlavní trenér: Libuše Zídková (reprezentační trenér)

Asistenční trenéři: Soňa Bernardová, Šárka Minaříková

Aneta Mrázková, Eliška Hodová, Eliška Žďárská, Marcela Pejšová, Alice Pavlíčková, Natálie Prokešová, Veronika Velísková, Klára Tauwinklová, Karolína Klusková, Lucie Alex Hrazdirová, Martina Dvořáková, Eliška Zounková

Starší žákyně

Hlavní trenéři: Petra Saturková, Mirka Lungová

Asistenční trenéři: Nela Táborská, Simona Husáková, Anežka Melzrová (baletní průprava), Tereza Ilková, Marcela Pejšová

Lucie Alex Hrazdirová, Martina Dvořáková, Eliška Zounková, Tereza Vaverková, Dominika Světlíková, Anastázie Jarošová, Nela Kolářová, Tereza Vedralová, Julie Lewczyszynová, Petra Schlangmannová, Sofie Svobodová

Mladší žákyně

Hlavní trenéři: Mirka Lungová, Kateřina Strašilová

Asistenční trenéři: Lenka Bauerová, Iveta Suková, Simona Husáková

Veronika Mittágová, Vendula Šťepánková, Daniela Marková, Amálie Šmídová, Johana Geryková, Vendula Burešová, Valerie Vojtíšková, Stella Herfortová, Sofie Štaffová, Ema Šuraňová, Simona Urbánková, Magdalena Gazdová, Mariana Kudynová, Eliška Kováčiková, Veronika Hourová, Nikol Němečková, Barbora Polišenská, Anna Ubrová, Karolína Jetmarová

Žákyňky A +B

Hlavní trenér: Hana Duchoňová, Ilja Bernardová

Asistenční trenéři:  Kateřina Valešová, Lenka Zounková, Lenka Tomešková, Martina Mullerová




Přípravka

Hlavní trenér: Michaela Suková

Asistenční trenéři: Iveta Suková, Bořivoj Kramný