21. Primorje Synchro Cup 2022

18.06.2022

Chorvatské závody Primorje Synchro Cup 2022 byly ve znamení spojení jak klubového tak reprezentačního složení sestav v kategorii juniorky, seniorky a starší žákyně.

Juniorky:

První den závodu dopadl na výbornou a technický tým si vyplaval i v oslabeném počtu Daniela Marková, Petra Schlagmannová, Marika Brabcová, Barbora Polišenská, Veronika Mittagová a Vendy Štěpánková stříbro.

Technické duo Julie Lewczyszynová, Diana Čípová a Dominika Světlíková, které reprezentovalo pod hlavičkou CZE, si odváží bronzovou medaili.

Druhý den závodu si střihla technické sólo Daniela Marková a skončila na krásném pátém místě,  technické duo Barbora Polišenská a Petra Schlagmannová si vyplavalo taktéž páté místečko,  jako poslední plavalo volné dua Veronika Mittagová a Vendy Štěpánková a získaly šestou příčku, na zlato v této kategorii si sáhly Julie Lewczyszynová, Dominika Světlíková a Diana Čípová opět pod hlavičkou CZE.

Celý závod juniorky zakončily nádherně zaplavaným volným týmem a ziskem bronzové medaile. 

 Seniorky:

Původně neplánovaný start našeho seniorského dua Martina Dvořáková a Eliška Zounková se vydařil skutečně perfektně a děvčata získala neuvěřitelnou stříbrnou medaili.    

Starší žákyně:

Starší žákyně startující pod hlavičku CZE získaly 2 bronzové medaile a to v párové i týmové sestavě.

Klubový tým si vyplaval 9.místo.