19th FINA World championships | Budapest

17.06.2022

V technické sestavě solo Karolina Klusková vyplavala 17.místo na světě, které je zároveń 11.místem v Evropě. Gratulujeme a hodně štěstí na odpoledních závodech párů.

V technické sestavě párů se Karolina Klusková a Aneta Mrázková posunuly proti minulému Mistrovství světa o čtrnáct míst a obsadily skvělé 18. místo!Gratulujeme a budeme držet palce i pěsti do dalších disciplin. 

MS v Budapešti Karolína Klusková reprezentuje ve 4 disciplínách ČR, a spolu s Aneta Mrázková během 3 týdnu natrénovaly pod vedením ukrajinské trenérky Aleksandra Yermakova novou technickou párovou sestavu...jsem ráda,že jsme mohli být u toho live!!!  

Karolina Klusková si na Mistrovství světa ve volné sólové sestavě vyplavala 18.místo, kdy za sebou nechala ještě 10 států.Gratulujeme a přejeme hodně štěstí ve volné párové sestavě která se bude plavat zítra. 

Ve volné párové sestavě si Karolina Klusková a Aneta Mrázková vyplavaly krásné 19. místo z 33 párů.Proti minulému Mistrovství světa se Česká republika posunula o šest míst a přiblížila se jim tak možnost bojovat o učast na OH 2024 v Paříži.Gratulujeme nejen závodnicím, ale i celému realizačnímu týmu a zejména ukrajinské trenérce Aleksandře Yermakové.Přejeme děvčatům finálová umístění na srpnovém Mistrovství Evropy v Římně.